Kampanyadan kimler faydalanabilir?

İşbirliği kapsamında; TK ile başlayan THY Miles&Smiles üye numarası sahibi olan, CarrefourSA Kart sahibi olan ve kampanyaya başarılı şekilde katılan müşteriler kampanyadan faydalanabilir.

Kampanyaya nasıl katılabilirim?

Kampanyaya katılmak için müşterilerimizin 4604’e “MIL” yazarak SMS gönderilmesi gerekir. Ayrıca www.carrefoursakart.com sitesinden “CarrefourSA - Türk Hava Yolları Kampanyaya Katıl” linkinden yönlendirilen formun eksiksiz doldurulması gerekmektedir

CarrefourSA alışverişverişlerimde ürün kısıtlaması var mı?

• Yasaklı ürün (Alkollü içecekler, tütün mamulleri, GSM TL yükleme, Milli Piyango bileti, E-PIN harcamaları ve kuyum) alışverişleri kampanya kapsamında değildir.
www.carrefoursa.com ve CarrefourSA Online Market mobil uygulamasından yapılacak alışverişler kampanyaya dahil değildir.
• Online'dan verilen siparişlerin kampanya kapsamında değerlendirilebilmesi için alışveriş öncesinde, telefonunuza bağlı CarrefourSA Kart’ınızın online hesabınıza tanıtılması gerekmektedir. Online hesabınızla CarrefourSA Kart bilgilerinizi, ilgili bağlantıdan eşleştirebilirsiniz: https://www.carrefoursa.com/tr/my-account/carrefoursa-card
• CarrefourSA Online Market uygulamasında ise “Hesabım” sekmesinde yer alan “CarrefourSA Kart” bölümünden, online hesabınızla CarrefourSA Kart bilgilerinizi eşleştirebilirsiniz. Eşleştirme sonrası yapacağınız işlemler kampanya kapsamında dikkate alınacaktır.
• Ödeme esnasında puan/ kurumsal çek kullanılırsa, bu tutarlar toplam fiş tutarından düşülecektir. Bakiye tutarı, kampanya kapsamındaki alışveriş tutarı olarak kabul edilecektir.

Kampanyaya geçen ay katıldım, bu ay tekrar katılmam gerekir mi?

Kampanyaya bir kez başarılı bir şekilde katılım sağlamanız yeterlidir. Başarılı katılımınız sonrası katılım sağladığınız cep telefon numaranızı söyleyerek CarrefourSA’lardan kampanya koşullarına uygun olarak yapacağınız alışverişlerden mil kazanabileceksiniz.

Kazandığım miller Miles&Smiles üye numarama ne zaman yüklenecek?

Ay içinde kazanılan THY Miles&Smiles milleri, takip eden ayın 3. işgününde müşterinin ilgili Miles&Smiles üyelik numarasına yüklenecektir.

CarrefourSA THY Mil Kampanyasından nasıl çıkış yapabilirim?

4604’e “MIL IPTAL” yazıp SMS göndererek CarrefourSA Mil programından çıkış talebinde bulunan müşterilerin, çıkış işlemleri ilgili ay sonunda gerçekleştirilecektir. Talebin yapıldığı ay sonuna kadar yapılacak alışverişlerden Mil kazanılmaya devam edilebilecektir.

4604’e MIL IPTAL yazıp SMS atarak CarrefourSA THY Mil Kampanyasından çıkış talebinde bulundum, fakat tekrar kayıt olmak istiyorum, ne yapmalıyım?

4604’e “MIL IPTAL” yazıp SMS gönderen müşterilerimiz, CarrefourSA THY Mil Kampanyasına tekrar kayıt olmak için 4604’e MIL yazıp SMS atarak veya www.carrefoursakart.com sitesinden “CarrefourSA - Türk Hava Yolları Kampanyaya Katıl” butonuna tıklanarak başarılı şekilde katılım sağlaması gerekmektedir.

Aynı anda hem CarrefourSA puanı hem Mil kazanabilir miyim?

CarrefourSA THY Mil Kampanyasına başarılı kayıt işleminiz sonrasında; CarrefourSA Kart’ınız ile hem mil kazanabilir hem de indirim ve puan kampanyalarından faydalanabilirsiniz.

Kampanya koşulları hakkında detaylı bilgiye nasıl ulaşabilirim?

CarrefourSA Müşteri Hizmetleri 444 10 00’ı arayarak veya https://www.carrefoursa.com/thy sitesinden ulaşabilirsiniz.

Miles&Smiles üyelik numaramı hatırlayamıyorum, nereden öğrenebilirim?

THY Miles&Smiles Müşteri Hizmetleri’nin 444 0 849 numaralı telefonunu arayarak veya Turkish Airlines mobil uygulaması içerisindeki Profilim alanından öğrenebilirsiniz.

Miles&Smiles üyelik numaram yok, nasıl üye olabilirim?

THY Miles&Smiles Müşteri Hizmetleri’nin 444 0 849 numaralı telefonunu arayarak nasıl üye olabileceğinizi öğrenebilirsiniz.

Kampanyadan faydalanabilmek için kredi kartı sahibi olmalı mıyım?

Hayır, kampanyadan faydalanabilmek için herhangi bir kredi kartı sahibi olma koşulu bulunmamaktadır.

• CarrefourSA’dan alışveriş yapmama rağmen kampanyaya dahil olamadım, neden?

CarrefourSA’dan alışveriş yapan her müşteri kampanyadan faydalanamaz. Öncelikle, Kampanyadan 4604’e “MIL” yazıp SMS göndererek veya https://www.carrefoursa.com sitesinden “CarrefourSA - Türk Hava Yolları Kampanyaya Katıl” butonuna tıklayarak kampanyaya başarılı şekilde kayıt olunması gereklidir.

Cep telefon numarama gelen başarılı kayıt mesajını sildim, kampanya detaylarını nereden öğrenebilirim?

CarrefourSA Müşteri Hizmetleri 444 10 00’ı arayarak veya https://www.carrefoursa.com/thy sitesinden ulaşabilirsiniz.

CarrefourSA marketinde fiziksel CarrefourSA Kart’ım ile alışveriş yaptım, kampanyadan faydalanabilir miyim?

CarrefourSA THY Mil Kampanyasından faydalanmak için kampanyaya katıldığınız cep telefon numaranızı söyleyerek kampanya koşullarına uygun olarak alışveriş yapmanız gereklidir. CarrefourSA THY Mil Kampanyası ile eşleştirdiğiniz cep telefon numaranıza bağlı CarrefourSA Kart’ınız ile yapacağınız alışverişlerinizden mil kazanabilirsiniz.

Kampanya kapsamında kazandığım miller statü mili yerine geçer mi?

CarrefourSA THY Mil KampanyasI kapsamında kazanılan Miles&Smiles milleri bonus mili olup, statü mili yerine geçmez.

Cep telefon numaram ile birden fazla Miles&Smiles üyelik numarası ile eşleştirmesi yapabilir miyim?

CarrefourSA THY Mil Kampanyası kapsamında bir Miles&Smiles üyelik numarası sadece bir tane CarrefourSA Kart ile eşleştirilebilir.

Millerimin son kullanma tarihi var mı?

Türk Hava Yolları Müşteri Hizmetlerinin 444 0 849 numaralı telefonunu arayarak öğrenebilirsiniz.